Wesprzyj nas

Serwis Bliskochorego.pl powstał w trosce o domowych opiekunów osób chorych. Swoją praktyczną wiedzą podzielili się z Tobą specjaliści opieki paliatywnej, pracujący na co dzień w Puckim Hospicjum założonym przez ks. Jana Kaczkowskiego.

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomogło Ci poradzić sobie w roli opiekuna osoby chorej. Wierzymy, że dzięki radom naszych specjalistów wiesz, jak wiele rzeczy potrafisz zrobić samodzielnie oraz jak ważne jest Twoje własne zdrowie.

Puckie Hospicjum od lat opiekuje się ludźmi nieuleczalnie chorymi, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Nasza działalność jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu Darczyńców.

Mamy marzenie, aby serwis Bliskochorego.pl nieustannie się rozwijał, by pomóc jak największej liczbie osób w chorobie. Każdy datek pozwoli nam wesprzeć opiekunów w kolejnych obszarach działania.

Możesz wesprzeć nas przekazując datek na konto: Bank Spółdzielczy w Pucku, nr konta 32 8348 0003 0000 0017 2404 0012.

Twoja pomoc potrzebna jest drugiemu człowiekowi. Dzięki Tobie pomożemy innym.

W jaki sposób chcesz wesprzeć Bliskochorego.pl?

Puckie hospicjum
W jaki sposób?

Miesięcznie

Wybierz kwotę, jaką chcesz nas wesprzeć
1
Wybierz, jak chcesz dokonać wpłaty
2
Stałe zlecenie
Wypełnij formularz

Dowiedz się więcej o płatności kartą

Jednorazowo

Wybierz kwotę, jaką chcesz nas wesprzeć
1
Wybierz, jak chcesz dokonać wpłaty
2
Przelew jednorazowy
Przekaż na poczcie

Dowiedz się więcej o płatności kartą

Przekaż nam niezbędne informacje o darczyńcy

3

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Administratorem Danych Osobowych Darczyńców jest Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio z siedzibą ul. Dziedzictwa Jana Pawła II 12 w Pucku. Dane osobowe Wspierających są przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla prowadzenia usług związanych ze statusem Stowarzyszenia oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Ma także prawo wnieść pisemnie umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych, a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niektórych danych może uniemożliwić wsparcie Stowarzyszenia.

contact

Nie znalazłeś pomocnych materiałów?

Pomóż nam rozwijać pomocnik online dla opiekunów osób nieuleczalnie chorych w domach. Napisz do nas i zgłoś temat, którego brakuje.

NAPISZ DO NAS